Co sie dzieje z ZP????????

Homepage Forumy O ZP Sugestie ludności – forum i ZP Co sie dzieje z ZP????????

This topic contains 12 odpowiedzi, has 9 voices, and was last updated by Zdjęcie profilowe Kilgore_Trout Kilgore_Trout 1 miesiąc temu.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Autor
    Zdjęcie profilowe netzwerk69
    netzwerk69
    Participant

No wlasnie, co sie dzieje z Zakazana Planeta? Uwielbiam zeby nie powiedziec ze kocham ten serwis. To dla mnie codzienna pozywka super newsow pisanych zawsze w wysmienitym jezyku. A od paru miesiecy cos zaczelo sie psuc 🙁

Gdzie jest JJA? Gdzie jest garret ( nie liczac dzisiejszych newsow ) ?

Chlopaki, jesli potrzebujecie pomocy przy prowadzeniu serwisu – po prostu o tym powiedzcie. Nie mozna pozwolic zeby tak wspanialy serwis po prostu upadl…

Pozdrowienia z Malty

Zdjęcie profilowe Lord New Age
    Lord New Age
    Participant

Ratunek w Czytelnikach, zgłaszajcie newsy Kochani!

Zdjęcie profilowe garret
    garret
    Participant

No ostatnio jest ciężko. Do tego JJA cofnął się do ery kamienia łupanego tracąc internet i musi na nowo odkrywać papier. Tak czy inaczej pozwolę sobie wyrazić optymizm iż będzie dobrze.

Zdjęcie profilowe Lord New Age
    Lord New Age
    Participant

Niepotwierdzone źródła mówią , że jak pojawi się tu 1K postów to redakcja się ruszy.

Zdjęcie profilowe MIKET
    MIKET
    Participant

5th!

…czym prędzej ruszam do masowego wysyłania newsów! Zakazane Ruszenie!

Zdjęcie profilowe podloopom
    podloopom
    Member

Miałem napisać o plotkach obsadowych jakoby Zac Efron i Morgan Freeman mieli grać w "Akirze", ale jak szukam w googlach fotek Zaka to się potem robię strasznie napalony i jakoś mi się słowa nie chcą w głowie w zdania układać.

Zdjęcie profilowe John J Adams
    John J Adams
    Keymaster

A poważnie to ZP jest daleka od śmierci. Jeśli chodzi o moją skromną osobę, jak to mawiają, w życiu czasem trzeba wiedzieć kiedy stać, a kiedy siedzieć. Tak więc od kilku(nastu) tygodni ZP niestety codziennie idzie w jednodniową odstawkę w obliczu nawału innych, bardziej prozaicznych zajęć.

Ale obiecuję że jak tylko się ogarnę, to wrócimy niczym RoboCop do pełnej kondycji w glorii i chwale, a tymczasem dzięki tytanicznym zabiegom Garreta i kontrybucji P.T. Czytelników ZP jeszcze nieźle się trzyma!

Zdjęcie profilowe kamill
    kamill
    Participant

alive

Zdjęcie profilowe Badus
    Badus
    Participant

Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej Inkwizycji.
    Zmiany zdecydowanie na plus, chociaż przydałaby się jeszcze jakaś możliwość ustawienia wielkości czcionki. Ja już ślepnę powoli.
    Mam wrażenie, że kult-obrazek z głównej stracił na jakości – czyżby szablon bezczelnie go rozciągnął? 😉

• This reply was modified 3 lat temu by Zdjęcie profilowe Badus Badus.
    Zdjęcie profilowe netzwerk69
    netzwerk69
    Participant

To juz 4 lata? Jak to zlecialo!

Zdjęcie profilowe John J Adams
    John J Adams
    Keymaster

No cztery lata z pewnymi przerwami.

Zdjęcie profilowe Badus
    Badus
    Participant

Puk, puk – żyje tu ktoś?

Zdjęcie profilowe Kilgore_Trout
    Kilgore_Trout
    Participant

Dołączam się do pytania Badus’a.
    Co się dzieje z ZP?
    Redakcja śpi snem sprawiedliwych?
    Poważnie: proszę napiszcie cokolwiek… jakieś słowo wyjaśnienia, kiedy powrót, co się dzieje…

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.