Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Homepage Forumy Na naszych ekranach Filmy, filmy, filmy Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor
    Posty
  • #31423
    Bezel
    Participant

    Jestem świeżo po premierze i powiem wam, że wg mnie to najlepszy film w MCU.

    Film jest po prostu zarąbisty – fabuła jest trochę zakręcona i jest jeden twist fabularny. Efekty specjalne są naprawdę dobre a walka pomiędzy team IM a team CA jest i dynamiczna i śmieszna i ekscytująca i daje sporo adrenaliny. Każdy superbohater ma swoje 5 minut które wykorzystuje w 100%. Nie można się również przyczepić do gry aktorskiej – każdy aktor dobrze wpasowuje się do swojej roli.

    Nie pamiętam kiedy ostatni cała sala się tak śmiała podczas momentów humorystycznych bo jest ich sporo.

    Wady? Cóż, główny zły wypada bardzo blado i jest po prostu nijaki. Do tego te wielkie litery które oznajmiają nam gdzie dzieje akcja.

    Polecam z całego serca. Film podobał mi się. Z seansu wyszedłem z bananem na twarzy. 🙂

    #31613
    Niedzwiad Mk.II
    Participant

    Ja już chyba jestem znudzony całym komiksowym szałem filmowym. Moje zblazowane zdanie jest takie: film jest w porządku, sceny walki są fantastycznie przeprowadzone, ale ogólnie mnie nie porwał.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.